JUŻ WKRÓTCE ŚWIĘTA!
...

 


 

PLANOWANE DO PRZEPROWADZENIA W ROKU SZKOL. 2013/14 KONKURSY WOJEWÓDZKIE  KONKURSY  PRZEDMIOTOWE – ETAPY SZKOLNE

Lp

Odpowiedzialny n-el

Nazwa konkursu

Termin etapu szkol.

1

S.Rutkowska

Woj. K. Języka Angielskiego

25.10.2013

2

D.Dębek/D.Pluta

Woj. K. Biologiczny

14.11.2013

3

S.Tabat

Woj. K. Matematyczny

18.10.2013

4

J.Orchowski/D.Dębek

Woj. K. Chemiczny

22.11.2013

5

D.Pluta/D.Knopik

Woj. K. Geograficzny

24.10.2013

6

J.Tomkowiak

Woj. K. Historyczny

17.10.2013

7

K.Pawlak/J.Tomkowiak

Woj. Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

18.10.2013

 

 

 

 

8

J. Sitek

Woj. K. Języka Niemieckiego

21.11.2013

9

J.Orchowski

Woj. K. Fizyczny

15.11.2013

 

OLIMPIADY ORGANIZOWANE PRZEZ OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI w ramach projektu systemowego ,,Opracowanie i wdrażanie kompleksowego systemu pracy  z uczniem zdolnym’’

Lp

Odpowiedzialny n-el

Nazwa

Terminy

1

S.Tabat

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

I etap – 3.10.2013

2

D.Pluta

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

I etap – X 2013

3

S.Rutkowska

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

I etap – 4.11.13 – 29.11.2013

UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSACH  POZASZKOLNYCH –

GMINNYCH, POWIATOWYCH, REJONOWYCH, INNYCH  W ROKU SZKOL. 2013/14

1.

III Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej i Niemieckiej

S. Rutkowska, J.Sitek

2.

Powiatowy Konkurs ,,Poliglota’’

J.Sitek, S.Rutkowska

3.

XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski  ,,Jak kamień  z serca’’

M.Niełacna

4.

Szopka betlejemska (gminny)

A.Grzegorczyk

5.

6.

Strojne jajo (gminny)

Stroik wielkanocny

A.    Grzegorczyk

A. Grzegorczyk

7.

Pierwszy zwiastun wiosny

(gminny)

A. Grzegorczyk

8.

VI Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny "Chemia bez tajemnic"

J.Orchowski

 

9.

Potyczki matematyczno - sportowe

S.Tabat

10.

Powiatowy konkurs ortograficzny  z j. angielskiego  i j. niemieckiego

S.Rutkowska, J.Sitek

11.

Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny

D.Świtoń

12.

 

 

Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

J.Tomkowiak

13.

Dni Kultury Szkolnej organizowanej przez OCK

Kategorie:

- twórczość plastyczna; fotografia

 

 

A.Grzegorczyk; K.Pawlak

- recytacje

Podany w terminie późniejszym   po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych

- prezentacje teatralne i kabaretowe

K. Pawlak

- prezentacje estradowe:

* taniec

 

A.Hoja

* wokalne i wokalno – instrumentalne

S. Sztukowski

* instrumentalne

S. Sztukowski

KONKURSY  WEWNĄTRZSZKONE 2013/14

 

Lp

Odpowiedzialny n-el

Nazwa konkursu

Termin

1.

K.Pawlak

,,Złapany na czytaniu’’ – konkurs fotograficzny

X

2.

K.Pawlak

Zimowe pejzaże – konkurs fotograficzny

XII/I

3.

K.Pawlak

Szkolny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

III

4.

D.Knopik

Szkolny Konkurs Geograficzny

X – V

5.

D.Knopik/D.Świtoń

,,Czytam, bo lubię’’ – konkurs czytelniczy

X

6.

D.Pluta

Szkolny Konkurs Informatyczny

II

7.

D.Pluta/D.Dębek

Konkurs Nauk Przyrodniczych

V

8.

D.Dębek/D.Pluta/J.Orchowski

Konkurs Młodych Odkrywców

II semestr

9.

S.Tabat

Łamigłówki matematyczne

IX  - VI

10.

D.Świtoń

Szkolny Konkurs Ortograficzny

IV

11.

J.Sitek/S.Rutkowska

Kraje anglojęzyczne i niemieckojęzyczne – prezentacja multimedialna

I semestr

12.

K.Mieszała/D.Tomczyk/D.Makles

Pejzaż zimowy – praca plastyczna

II semestr

13.

A.Grzegorczyk

V Szkolny Konkurs Fotograficzny

VI

14.

J.Sitek

,,Postęp’’- konkurs SU

Cały rok

15

H.Wróbel

Stacja Drogi Krzyżowej – konkurs plastyczny

III

16

D.Dębek

Szkolny Konkurs o Zdrowiu

II semestr

17

M.Niełacna

Szkolny Konkurs Recytatorski

X